Czteroletnia dziewczynka wychylała się z okna na piątym piętrze mieszkania w wieżowcu przy ulicy Kołobrzeskiej w Olsztynie. Nie wiadomo, gdzie w tym czasie byli rodzice dziecka.
more
Home » wydarzenia » 4-latka sama w domu. Wychylała się przez okno
Autor: Unknown on czwartek, 24 lipca 2014
Czteroletnia dziewczynka wychylała się z okna na piątym piętrze mieszkania w wieżowcu przy ulicy Kołobrzeskiej w Olsztynie. Nie wiadomo, gdzie w tym czasie byli rodzice dziecka.
2014 All Rights Reserved Fakty informacje.
» Fakty informacje: 4-latka sama w domu. Wychylała się przez okno
{ 0 komentarze... » 4-latka sama w domu. Wychylała się przez okno read them below or add one }
Prześlij komentarz