4-latka sama w domu. Wychylała się przez okno

Autor: Unknown on czwartek, 24 lipca 2014

4-latka sama w domu. Wychylała się przez okno Czteroletnia dziewczynka wychylała się z okna na piątym piętrze mieszkania w wieżowcu przy ulicy Kołobrzeskiej w Olsztynie. Nie wiadomo, gdzie w tym czasie byli rodzice dziecka.






more

{ 0 komentarze... » 4-latka sama w domu. Wychylała się przez okno read them below or add one }

Prześlij komentarz

Popularne posty